2019-08-20

Tablica do pisania markerami suchościeralnymi wykonana ze szkła podklejonego blachą (z zawieszkami). Tablica posiada fabrycznie zrobione otwory ułatwiające jej montaż. Zestaw prezentowy dla dzieci: tablica dwustronna, 20 kawałków kolorowej kredy, torebka na kredę, gąbka. Tablica błyszcząca to nasz wiodący produkt. Tablica lakierowana tablica suchościeralna magnetyczna polecana jest do mniej intensywnych zastosowań. Tablica sprawdzi się do zapisywania różnego rodzaju notatek, rysowania. Wydajne, a także użyteczne Tablica magnetyczna, suchościeralna to sposób na sukces Twojego biznesu. Tablica od wewnętrznej strony posiada folię magnetyczną o grubości 0,5 mm, dzięki czemu idealnie trzyma się metalowych powierzchni typu: lodówka, pralka, zmywarka, piecyki gazowe. Twarda i trwała powierzchnia sprawia, że tekst jest wyraźny i widoczny, łatwy do czyszczenia, tablica ma bardzo długą żywotność. Tablica zachowuje wygląd, sztywność i właściwości suchościeralne. Tablica suchościeralna to nowoczesny produkt łączący w sobie wysoką estetykę wykonania, zastosowanie profesjonalnych materiałów oraz wytrzymałość. Tablica samoprzylepna Post-it to innowacyjna tablica korkowa bez ramy pokryta cienka warstwa kleju. Tablica zapakowana jest w estetyczny karton z opisami w języku polskim. Tablica znajdzie Swoje zastosowanie w pokoiku dziecięcym, w kuchni, w szkole, w firmie. Tablica matowa to świetna alternatywa do ekranów rzutnika. Tablica z plexi o wymiarach standardowego flipcharta dwustronnego. Zielona tablica CERAMICZNA magnetyczna przeznaczona do pisania kredą. Biała tablica rozkładana suchościeralna magnetyczna, powierzchnia lakierowana. Tablica suchościeralna magnetyczna biała w ramie aluminiowej anodowanej EXPO, wykonana z wysokiej jakości blachy. Tablica suchościeralna połączona z funkcjonalnym, stylowym, eleganckim designem wysokiej jakości. Przedmiotem aukcji jest suchościeralna tablica na notatki. Tablica o powierzchni suchościeralnej, biała, w ramie drewnianej. Od zewnętrznej strony tablica pokryta jest białym laminatem dzięki czemu można po niej pisać markerem suchościeralnym i wycierać bez śladu suchą gąbką lub szmatką. Tablica dostępna w wielu rozmiarach, od najmniejszych wersji dla poszczególnych obszarów roboczych do bardzo dużych, które nadają się do sal konferencyjnych i pomieszczeń wspólnych. Wydajne i pomocne Tablica magnetyczna, suchościeralna to sposób na sukces Twojej firmy. Dwustronna tablica suchościeralna z gładką białą strona i stroną w kratkę. Tablica świetnie się sprawdzi we wczesnej edukacji dzieci. Tablice można zawiesić w domu ponieważ tablica jest tekturowa. Magnetyczna powierzchnia do pisania, umożliwia zaczepianie prezentacji i wydruków za pomocą magnesów bezpośrednio do powierzchni, służy również jako tablica informacyjna. Tablica do zawieszenia na ścianie. Tablica biała, magnetyczna, suchościeralna o idealnie gładkiej powierzchni lakierowanej. Tablica kredowa do zastosowania na każdej płaskiej. Tablica jest elastyczna co pozwala zamocować ją bez problemy na wypukłych powierzchniach. Plansza suchościeralna z paskami do zamocowania na dowolnej powierzchni pomoże efektywnie zarządzać czasem. Tablica zapewnia bezproblemowe użytkowanie przez długi czas, zarówno na wykładach, naradach, konferencjach, kursach czy prezentacjach multimedialnych. Tablica biała suchościeralna o powierzchni lub magnetycznej (lakierowanej). Dwustronna tablica moderacyjna o powierzchni do wyboru: suchościeralnej, korkowej lub tekstylnej. Wysokiej jakości tablica suchościeralna z magnetyczną powierzchnią do pisania, wykonana z emaliowanego szkła i aluminiowej ramy z półką na pisaki.